Pixwords help

Posted | 6 comments


Pixwords help je zde pro vás, aby vám pomohl. Na titulní straně si stačí najet na pomocník (okýnko s tlačítkem) a zadejte zde slovo, které neznáte tak, že místo písmen, která vám chybějí použijete symbol hvězdičky *. Např. pes byste napsali jako p** nebo p*s, **s, ***.

Jsme zpátky a v novém kabátě! Ne nemusíte se bát, že bychom se nějak odmlčeli, či se na celý projekt vykašlali, jenom jsme pro Vás rozšiřovali databázi obrázků a postupně budete mít před sebou celou databázi. Nicméně nyní vám nabízíme lepší řešení vyhledávání než kdy jindy!

No stop plkání přejdeme rovnou k věci. Většina z Vás již Pixwords moc dobře zná, víte, jak se hra hraje, na jaká zařízení se dá stáhnout, využíváte již naší nápovědy a neustále žhavíte naší diskuzi a o hře vedete vášnivé debaty.

Jelikož se většina z Vás nachází tak nějak uprostřed hry – což znamená kolem levlu 150 (aktuálně je zatím 350 levlů a všichni doufáme, že přibudou další), tak jsme se rozhodli, že Vám se hodíme nějakou drobounkou nápovědu. V dnešním článku jsme si připravili hned – jedna je obrázková a druhá bude slovní tak pojďme mrknout nejdříve na tu obrázkovou.

Obrázková nápověda pixwords help

Jedná se o ten oblíbenější způsob nápovědy. Přichystali jsme si pro vás blok obrázků a k nim jsme hodili rovnou řešení. Doufáme, že tento malý obrázkový help Vám pomůže zdolat zatím nevyřešené levly.

Pomoc pomocí výčtu slov

Ha! Zase nějaká kočka či pes? Prostě nejste milovník těchto zvířat a nemáte v hlavě všechna plemena a druhy? Nevadí! My jsme si totiž dali tu práci za Vás a všechny kočičky a pejsky jsme ze hry pro Vás vypsali. Nejsme úžasní? No nemusíte děkovat – děláme to přece pro Vás a moc rádi takže  tady ty nezbedníky máte.

Psi – nenašli jste hledaného psa? Podívejte se do kategorie zvířata

Kočky – nenašli jste hledanou kočičku? Podívejte se do kategorie zvířata

 

Tak to je vše! Pro dnešek se mějte a my už jdeme připravovat další článek. S pozdravem Marek za tým pixwords.cz.

 

6 Comments

 1. mam prozbu nemohu se hnout dal z urovne 78 nejde mi tam vlozit slovo poinilismus pomocte mi dekoji

  Post a Reply
 2. Potrebuji prosim pomoc na 4 pismena je to nejake parkovani a je tam cervene napsano no parking moc dekuji

  Post a Reply
 3. Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jak vyhledám ve vaší nápovědě odpovědi, která jsou s mezerou, tedy dvě slova? Nevím si rady s jedním obrázkem a je v odpovědi mezera, zde u vás to nemohu najít na hlavní straně ve vyhledávači a v odpovědích podle obrázků slova s mezerou zřejmě nemáte, ještě jsem tam tedy žádné neviděl. Děkuji za odpověď.

  Post a Reply
 4. Dobrý den týme pixwords,

  já mám ve hře zřejmě chybu.

  Jsem na 201. úrovni a mám tam obrázek pána s megafonem, jak křičí na pána sidícího na židli a majícího špunt v uchu.

  Hned jsem si říkala, že to bude ignorant nebo ignorace, ale ejhle, má to 9 políček. Tak jsem se po dlouhém hloubání podívala na nápovědu, že to slovo neznám, ale ejhle, tenhle obrázek je v nápovědách u 8 mi políček opravdu jako ignorant.

  Já tam mám 9 políček a písmenka: I G N O R A V T Q O S

  Co s tím mám dělat? Od začátku se mi začínat vážně nechce.

  Děkuji za odpověď

  Anna Jandová

  Post a Reply

Submit a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *